. Голуб Миру - Мої файли - Каталог файлів - Корсунь-Шевченківська Зош №5

Головна » Файли » Мої файли

Голуб Миру
[ Викачати з сервера (1003.0 Kb) ] 16.10.2015, 11:17

Ми лиш хочемо у мирній країні жити

Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть спокійно, земля не здригається від страшних вибухів. 21 вересня традиційно став Днем миру на планеті. Це  свято покликане змусити всіх не тільки задуматись, але й зробити що-небудь задля спокою на Землі.

Цього дня усі школярі ЗСШ № 5 прийшли до школи у вишиванках та з елементами української символіки. Заздалегідь було проведено майстер-клас по виготовленню паперових голубів. На великій перерві  діти вишикувалися на шкільному подвір’ї, утворивши  коло єднання.

Продовжилося свято танцювальним флешмобом «Я лиш хочу в мирній країні жити». Діти, згуртувавшись, створили велике коло  і випустили в небо 25 голубів, які є найбільш відомим символом цього дня.   Ця акція є невеличким вкладом усіх учнів школи у збереження миру на Землі. Найбільше їхнє бажання,  щоб лунав дзвінкий дитячий сміх, щоб змучені матері, дружини, сестри не думали ночами про своїх синів, чоловіків, братів, що можуть загинути на війні.

Головна мета акції – привернути увагу дітей та молоді до питань збереження миру, дотримання принципів свободи, добра, гуманності та поваги. Учні школи висловили надію, що Україна буде сильною та непереможною.

Категорія: Мої файли | Додав: Саня:)))
Переглядів: 720 | Завантажень: 43 | Рейтинг: 0.0/0
Ім`я *: