. Корсунь-Шевченківська Зош №5 - ПРОФІЛАКТИКА КОМП′ЮТЕРНОЇ ЗАЛЕЖНОСТІ У ДІТЕЙ

«  Листопад 2017  »

ПРОФІЛАКТИКА  КОМП′ЮТЕРНОЇ  ЗАЛЕЖНОСТІ  У  ДІТЕЙ

(поради батькам)

- Привчайте дитину правильно відноситися до комп’ютера як до технічного пристрою, за допомогою якого можна отримати знання і навички, а не до засобу отримання емоцій.

- Не дозволяйте дитині їсти і пити біля комп’ютера грати в комп’ютерні ігри перед сном.

- Не використовуйте комп’ютер як засіб для заохочення дитини.

- Під час хвороби і вимушеного перебування вдома, комп’ютер не повинен стати компенсацією.

- Якщо ви помітили ознаки залежної комп’ютерної поведінки у дитини зверніться до наступних рекомендацій:

- спостерігайте за поведінкою дитини під час її спілкування з друзями, якщо вони ще залишилися;

- не залишайте  без уваги  телефонні  розмови дитини, диски з іграми, які приносить вона від знайомих;

- звертайте увагу на ігри, в які грає Ваша дитина, тому що деякі з них можуть стати причиною її безсоння, роздратованості, агресії, специфічних страхів.

Обмежуйте час роботи за комп’ютером (обов’язково з перервами). Різко забороняти працювати на комп’ютері не можна. Запропонуйте інші можливості проведення часу. Спробуйте скласти список справ, якими можна зайнятися у вільний час. Рецепт від будь-якої деструктивної залежності – повноцінне і гармонічне спілкування всіх членів сім’ї,  їх взаємна любов.

Для учнів

ПедПРЕСА