. Корсунь-Шевченківська Зош №5 - Гордість нашої школи
Корсунь-Шевченківська ЗСШ І - ІІІ ступенів №5
Субота, 27.04.2024, 13:47
ГоловнаРеєстраціяВхід Вітаю Вас Гість | RSS

Форма входу

Меню

Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

 

Ріпа Єлизавета 4-А клас

Я дуже давно хотіла знайти собі якесь хобі. Пробувала музичне мистецтво, чарівну намистинку, малювала. Але все було не те. Випадково дізналася про гурток бально-спортивного танцю. З першого уроку мені дуже там сподобалося: багато нових друзів, цікаві уроки, а вчителі – просто супер!

Потренувавшись місяць, мені запропонували взяти участь у конкурсі «Зимова феєрія» (м. Черкаси) – зайняла І місце. Я дуже була задоволена. Потім приймала участь у конкурсах:

  • М. Київ – ІІІ м.
  • «Перлини сезону 2017» (м. Черкаси) – І м.
  • Black Sea Open Cup (м. Одеса) –ІІІ м.

З легкістю пройшла планову атестацію (медальні тести) у м. Черкаси. За 2 рази отримала 4 медалі за 4 ступені, кубок та сертифікат.

Зараз я перейшла у 4 клас. За рік заняття бально-спортивними танцями пройшла клас дебют, клас школа ювенали, а тепер навчаюсь у класі N. Мрію здобути якнайбільше нагород, пройти всі інші класи. А у майбутньому хочу викладати танці таким же новачкам та маленьким діткам, якою і сама туди прийшла. То ж коли буду тренером – запрошу всіх бажаючих!

 

Безуглий Артем

учень 2-А класу, займається дзюдо 2 роки.

Є призером в районних та обласних змаганнях. Збирає медалі та грамоти.

Лауреати районного етапу конкурсу "Учитель року 2017":

учитель музичного мистицтва - Панасюк Ірина Вікторівна

учитель початкових класів - Білоущенко Олена Борисівна

https://sites.google.com/site/panasukmuzika/

https://drive.google.com/drive/folders/0B_hwM2vImD6FaVNQQ1U5a3NPTjg
https://drive.google.com/drive/folders/0B_hwM2vImD6FaVNQQ1U5a3NPTjg

Наш лауреат

Десятикласник Максим Прокопенко: «До 6 класу я обходився без телевізора, до 8-го – без комп’ютера. Все компенсував книгами»

Цьогорічну премію редакції газети «Надросся» ім. Віталія Прошина отримав учень ЗОШ №5

 

Вірші Максима Прокопенка до нас у редакцію надіслала його вчителька української мови та літератури Людмила Федосій. Прочитавши їх, уже не було сумніву: хлопчина, який малює словами, мов пензликом, такі барвисті поетичні картинки, заслуговує на відзнаку спеціальною премією «Надросся».

На поезію надихнула… біологія

Побесідувати з Максимом ми прийшли в його рідну школу. Хоча в ЗОШ №5 він навчається тільки з 9 класу (8 класів закінчував у лебединській сільській школі), та вже встиг тут освоїтись і знайти свою нішу. Полюбляє історію, а також, як і більшість вихованців цього навчального закладу, біологію. Адже вчитель-предметник Леонід Лавренчук – не «сухий» лектор, а цікавий оповідач, з почуттям гумору. Його доступна і весела манера викладання надихнула десятикласника на написання вірша про урок біології. Легкої, милої гуморески.

– А щодо більш серйозних сюжетів, – розповідає, примруживши не по-дитячому замислені очі Максим, – вони римуються самі собою. Завдяки природі, вербам, соняхам, мамі – всьому гарному навкруги. Хіба можна жити в Шевченковому краю і не піддатись атмосфері творчості?

Та з особливою вдячністю називає юнак ім’я Людмили Василівни Федосій. «Розумієте, його вірші – вони сонячні. Такі променисті, трохи наївні, чуттєві. Так може писати тільки дуже добра дитина», – додає вчителька, котра розгледіла у всебічно розвиненому учневі іскорки поетичного таланту.   

«Плести гачком – чоловіча справа!»

І ось шкільна дітвора вибігла погомоніти на перерву. Хлопці навперебій обговорюють футбольні матчі та новини соцмереж. Підхоплює розмову і Максим, бо також захоплюється спортом і користується (хоч і віднедавна) Інтернетом. Однак, на відміну від багатьох своїх ровесників, проявляє риси дорослого, впевненого в собі чоловіка. Бо відверто, без підліткових упереджень розповідає про власні захоплення, які серед тинейджерів не назвеш популярними.

– Думаю, мужчина повинен вміти все, – міркує Максим, – тому я навчився в'язати на спицях, плести гачком. Та й взагалі плетіння – суто чоловіча справа! Адже першими гачки взяли до рук рибалки, щоб змайструвати сітки. А швейну машинку допомогла опанувати бабуся …

Бабуся Віра – окрема тема в розповіді школяра. Вона вишила для нього чудову сорочку (на фото), завжди підказує таємниці кулінарії. У селі Зеленій Діброві Городищенського району, де народився хлопчик, вона привила йому любов до всього живого і красивого. А от дідусь Михайло – до техніки.

Поет із мріями про інженерство

         Дідусь Максима – електрик, мама Анна Михайлівна – фізик-математик у ЗОШ №5. То чи варто дивуватись тому, що хлопчина із серцем лірика має справжній хист до конструювання? Ще дошкільнятком отримав у подарунок «LEGO», і то було для нього найбільшим святом. Він відразу заховав подалі інструкцію і почав комбінувати деталі на свій лад.

– Конструювання, – вважає Максим, – це теж творчість. А якщо заглядати у схему, то залишається менше простору для нових ідей. Дід змалку залучав мене до техніки. Ми разом розбирали все – від дрібничок до «Москвича-412». І тепер душа тягнеться до інженерства. От закінчу школу – і спробую вступити на інженера-механіка.   

         Скромно промовчав хлопець про те, що вдома він – незамінний помічник. Мати пишається дерев’яними поличками, змайстрованими сином, а тримісячного братика Даню чекає сюрприз – дощечка з гачечками, кнопками і замками, які так люблять смикати немовлята. Та й дрова на зиму теж заготовив Максим.

Енциклопедії – замість соцмереж 

         «Чудовий син і вдячний учень – він у нас такий», – підсумовує Людмила Федосій. І в словах її – неприхована гордість за вихованця. Розгадуючи загадки, яких так багато в кожній дитині, врешті вловлюємо чи не найважливіші слова Максима:

– До 8 класу я обходився без телевізора, а до 9-го – без комп’ютера. Все компенсував книгами. Мені купували багато енциклопедій – про історію, рослинний світ, дивовижні винаходи людства… Я жив цими історіями, і вони впливали на мене зсередини. Тепер і сам прагну шукати, вимислювати, створювати щось корисне…

  Нечасто зустрінеш школяра, з яким так легко і цікаво спілкуватись. Про Біблію, Україну, світ, літаки, книги, картини… У кабінеті рідного слова, створеного Людмилою Федосій, ми разом розглядали карту «Літературне сузір’я Корсунщини». Є на цій мапі і Віталій Прошин – талановитий поет і журналіст, пліч-о-пліч з яким нам, журналістам «Надросся», пощастило працювати. 26 вересня Віталію Несторовичу Прошину виповнилося б 70 років. До дня його народження ми й приурочили нашу премію, яку цього року вручаємо вже вдруге.

Віталій Несторович завжди цінував у людях щирість, а у віршах – особливість художнього стилю. Думаю, саме ці якості ми і віднайшли в особистості десятикласника-поета, доброго і сонячного хлопця Максима Прокопенка.

Чугунова Мар'яна (танці)
1. Кубок Асгарда (участь) Київ
2. Молодість 2015, ІІ місце, Черкаси
3. Районний конкурс "Твій шанс", І місце
4. Кубок міста Черкаси 2016, IV місце
5. "Зустріч друзів 2015" І місце, Черкаси
6. "Family Cup" Міжнародна танцювальна спілка спортивного танцю України, І місце
7. "Зимова феєрія" І місце, Черкаси
8. "Твій шанс" 2015р. гран-прі, Корсунь-Шевченківський
9."Твій шанс" 2015р. І місце, Корсунь-Шевченківський
10. "Травневий вальс" 2015, ІІ місце, Черкаси
11. "Діти школа Соло" І місце Черкаси
12. "Кубок жемчуга" І місце, Київ
13. "Весняна феєрія" ІІІ місце, Черкаси 
18 травня 2016 року в рамках районного проекту "Зростаємо громадянами-патріотами землі, що Україною зоветься" відбувся районний зліт добротворців, на якому підводилися підсумки роботи первинних шкільних осередків СДЮОК "Росичі". Піштову Юлію, ученицю 9 класу, було обрано Президентом Ліги старшокласників Корсунщини.
Перше місце в районному конкурсі патріотичної пісні "Три війни в долі України" зайняла Микитенко Тетяна, учениця 11 класу Корсунь-Шевченківської ЗСШ №5.  
ни 
23 квітня 2016 року на базі Корсунь-Шевченківської ЗОШ №2
відбувся І (районний етап) військово-патріотичної гри "Джура".
14 шкільних команд змагалися у 6 видах випробувань: демонстрація стройового впоряду,
проходження смуги перешкод, тестові завдання з історії України "Відун",
надання першої медичної допомоги "Рятівник",
стрільба з пневматичної зброї та перетягування линви.
Команда нашої школи зайняла перше місце, з чим мі їх і вітаємо!
27 квітня 2016 року
в актовій залі Корсунь-Шевченківської РДА відбулося нагородження талановитих учнів Корсунщини,
які своїми досягненнями в обласних конкурсах і олімпіадах примножили славу рідного краю.
Приємно відмітити, що серед 42 обласних переможців було 4 переможці із ЗСШ № 5 , яких підготували талановиті учителі.
Це: Нех Сергій (10 кл.) -ІІ місце в обл. захисті наукових робіт МАН (науковий керівник Лавренчук Л.В.),
Шкляренко Аліса (6-А кл.)- ІІ місце у обласному етапі Міжнародного конкурсу знавців рідної мови ім. П.Яцика (учитель Федосій Л.В.),
Шкляренко Юліана (10 кл.) - ІІІ місце з хімії (учитель Лавренчук Л.В.),
Швець Аліна (10 кл.), яка зайняла ІІІ місце в обласній олімпіаді з французької мови (учитель Мацюк М.Г).
Учні одержали у винагороду цінні подарунки, а вчителі і батьки грамоти та подяки. 
Від імені усіх учителів району виступила і подякувала учням, батькам, відділу освіти,
районній адміністрації учитель нашої школи Федосій Л.В.
Вітаємо призерів обласної олімпіади з хімії Шкляренко Юліану (ІІІ місце)
і призера МАН Неха Сергія (ІІ місце).
Вчитель Лавренчук Л.В.
Нагородження переможців обласного етапу
Міжнародного конкурсу мовознавців ім. П. Яцика
Учениця 6-А класу Шкляренко Аліса ІІ місце.
 
 

Бочаров Денис

учень 5-Б кл, займається дзюдо 3 роки. Є багаторазовим переможцем та призером районних та обласних змагань з дзюдо та самбо. Мріє стати спортсменом. Має вже близько 60 медалей та безліч грамот та дипломів за спортивні досягнення

 

 

Copyright MyCorp © 2024 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz