Витяг з протоколу №5 засідання педагогічної ради від 24 травня 2017року
2. Про нагородження та переведення учнів початкових класів до наступних класів
Постановили:
- Усіх учнів 1-4 класів перевести до наступних класів
- Нагородити Похвальними листами «за відмінні успіхи у навчанні» таких учнів:
- Виборнова Артема
- Жужуленка Артура
- Оніщенко Анастасію
- Петренка Ярослава
- Стріленко Діану
- Шевченка Артема
- Ріпу Єлизавету
- Цьопу Артема
- Бандурко Віроніку
- Боровик Мирославу
- Чугунову Мар’яну
- Гаркушу Івана
- Мартиненка Дмитра
- Баранова Артема
- Безуглу Наталію
- Гайдук Вікторію
- Семененка Миколу
- Шульгу Каріну
- Яценко Анастасію
- Красюка Дмитра
- Зозулю Софію
- Крамарову Лілію
- Щербак Анастасію
- Степаненко Софію
- Гладишенко Тамілу
- Гулевату Валерію
- Мачулу Поліну
- Мялковську Аліну
- Хіміченка Михайла
Витяг з протоколу №8 засідання педагогічної ради від 23 червня 2017 року
- Про випуск учнів 11 класу
Постановили:
- Видати атестати про повну загальну середню освіту
- Баб'як Тетяні
- Залізському Артему
- Запарі Володимиру
- Кисіль Тамарі
- Козаченко Діані
- Компанійцю Вадиму
- Неху Сергію
- Педченко Ользі
- Саєнко Ірині
- Тимошенко Лесі
- Терещенко Катерині
- Чернакові Андрію
- Швайці Антону
- Швець Аліні
- Шкляренко Юліані
Витяг з протоколу №6 засідання педагогічної ради від 9 червня 2017року
- Про переведення учнів до 10 класу
Постановили:
Вважати преведеними до 10 класу і видати свідоцтва про неповну середню освіту таким учням:
- Бондаренко Даші
- Вороні Миколі
- Гуляр Богдані
- Зазимко Вадиму
- Коваленко Світлані
- Костюховій Яні
- Кухарчуку Ростиславу
- Макаренко Максиму
- Мельник Анастасії
- Назаренко Анастасії
- Назаренко Максиму
- Недохнюку Дмитру
- Немирській Анні
- Поліщуку Владиславу
- Саєнко Антону
- Стріленко Юлії
- Якименко Яні
Витяг з протоколу №7 засідання педагогічної ради від 16 червня 2017року
1.Про переведення учнів до 11 класу
2. Про переведення учнів 5-8 класів до наступних класів
Постановили:
- Вважати переведеними всіх учнів 10 класу до 11 класу
- Перевести всіх учнів 5-8 класів до наступних класів за результатами річного оцінювання та проходження навчально-виробничої практики.
Нагородити Похвальними листами «За відмінні успіхи в навчанні» таких учнів:
Неха Антона (6А)
Щербака Дмитра(6А)
Шкляренко Алісу(7)
Король Юлію (7)
Стріленко Юлію (9)
Дегтерьову Яну (10)
Прокопенка Максима (10)
|