. Корсунь-Шевченківська Зош №5 - РЕКОМЕНДАЦІЇ ПЕДАГОГАМ ЩОДО ПІДТРИМКИ ДИСЦИПЛІНИ НА УРОЦІ
Субота, 27.04.2024, 14:27

РЕКОМЕНДАЦІЇ ПЕДАГОГАМ ЩОДО ПІДТРИМКИ ДИСЦИПЛІНИ НА УРОЦІ

- Поводьтеся так, щоб учні відчували, що ви керуєте навчальним процесом, при цьому стимулюйте їхню активність. Надавайте необхідну підтримку, відзначайте успіхи, створюйте життєрадісний оптимістичний настрій у класі.

- Надавайте учням можливість частіше працювати у групах – це може бути стимулом до зайнятості кожного. Створюйте умови, щоб слабкі учні  мали можливість відчути себе лідерами. Не припускайте появи «любимчиків», це створює зайві проблеми, ускладнює стосунки в колективі.

- Не принижуйте учнів, не припускайте образ, сарказму. Будьте привітними. Не відволікайтеся на незначні порушення, моралізування. Дотримуйтеся доброзичливого, мажорного тону, будьте уважні до кожного учня. Дітям імпонує веселий, спритний, оптимістичний учитель.

- Не виявляйте антипатій до важких учнів, сподіваючись від них поганої поведінки. Діти відчувають скептичне ставлення до них і часто поводяться згідно з вашими очікуваннями.

- Не соромтеся виявляти почуття гумору. Можна посміятися і над собою, не вважайте себе досконалістю. Але не можна висміювати школярів.

- Зміцнюйте зв’язки з батьками, намагайтеся отримати від них підтримку, але постійна негативна інформація про дітей, скарги псує відносини, викликає недовіру до вчителя, його можливостей, здібностей навчати й виховувати учнів.